Мільйон українців долучився до програми "Скринінг здоров’я 40+"
В Україні продовжується активна реалізація програми "Скринінг здоров’я 40+", в рамках якої понад один мільйон українців подали заявки на безкоштовні медичні обстеження. Учасники програми, отримавши кошти на профілактичні заходи, мають термін до 30 червня для їх використання. У Полтавській, Франківській та Дніпропетровській областях вже зафіксовано значну кількість людей, які скористалися послугами скринінгу. Водночас, медичні огляди виявили ризики у майже половини учасників програми, що підкреслює важливість своєчасного проходження обстеження. Зокрема, українці, які отримали гроші до 1 травня, повинні терміново пройти скринінг, щоб уникнути втрати фінансування.
Obozrevatel, Київська обласна військова адміністрація, Суспільне | Новини, LB.ua, Дія, Главком, Сайт та журнал МІСТО, Полтавська міська рада, Новини про права людини, Dnipro.media