News-News.Zip

Ziņas latviešu valodā / 25.06.2026 / 15:00

Eduards Tralmaks dalās pieredzē un spriedumos par hokeju

Latvijas hokejists Eduards Tralmaks izsaka viedokli par Pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu pret Norvēģiju, uzsverot, ka šajā spēlē zaudētu tikai divas reizes no desmit. Tralmaks norāda, ka komandām kā Polija, Ungārija vai Lielbritānija ir jāuzvar bez ierunām. Hokejists dalās arī pieredzē no savu laiku Detroitā, norādot, ka jau sākumā viņš juta, ka par viņu nerēķinās. Interesanti, ka Tralmaks ir viesojies arī podkāstos, kur dalās savās pārdomās par hokeju un savu karjeru.
Sportacentrs.com, Sportazinas.com