Українські легкоатлети здобувають перемоги на меморіалі Лонського в Бердичеві
На престижному турнірі зі стрибків у висоту в Бердичеві Олег Дорощук встановив світовий рекорд сезону, зумівши подолати висоту 2,33 м і здобути перемогу. Ірина Геращенко також відзначилась, вигравши меморіал Лонського, що стало її першою золотою медаллю на цьому турнірі. Обидва атлети продемонстрували високі результати, підтвердивши українське домінування у світовій легкій атлетиці. Дорощук та Геращенко отримали широке визнання, а їхні виступи стали яскравою подією для всіх шанувальників спорту.
Obozrevatel, Суспільне | Новини, Korrespondent.net, Champion.com.ua, Укрінформ, UA-Football, Tribuna.com, Sport.nv.ua., Sport.ua, Міська рада - Бердичів