Переговори між США та Іраном: напруженість та погрози Трампа
У Швейцарії розпочалися переговори між США та Іраном, які проходять за посередництва Катару і Пакистану. Переговори стосуються ядерної угоди, ситуації в Лівані та контролю над Ормузькою протокою. Проте, атмосферу зустрічі ускладнили погрози президента Трампа, який заявив про можливість нових ударів по Ірану. Іранська делегація вирішила покинути зустріч у відповідь на загрозу Трампа, що викликало обурення в медіа. Незважаючи на складну ситуацію, Венс повідомив про досягнення прогресу у переговорах, хоча про скептицизм щодо нової угоди серед американців не слід забувати. Трамп також уточнив, що жорсткі умови можуть призвести до військових дій, але обидві сторони ще мають намір продовжувати переговори.
Європейська правда, Українська правда, Слово і Діло, LB.ua, Інтерфакс-Україна, Укрінформ, nv.ua, Бабель, Радіо Свобода, Економічна правда