News-News.Zip

Новини українською / 25.06.2026 / 14:00

У Києві заплановане підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті

З 1 липня у Києві призупинять безкоштовний проїзд для школярів, які зможуть користуватися знижкою 75% на проїзні квитки до 31 серпня. Разом із цим, профспілки вимагають від Київської міської державної адміністрації (КМДА) переглянути план здорожчання проїзду. Очікується, що вартість проїзду може зрости до 30 гривень, що призведе до скорочення пасажиропотоку на 25%. КМДА вже працює над новими тарифами та запевняє, що раніше придбані поїздки по 8 гривень збережуться на певний час.
РБК-Україна, Офіційний портал КМДА, Економічна правда, LB.ua, Укрінформ, Суспільне | Новини, ТСН, Главком, nashkiev.ua, Інтерфакс-Україна