News-News.Zip

Новини українською / 25.06.2026 / 14:00

На енергетичному Рамштайні оголосили про 375 млн євро підтримки Україні

У Гданську відбулося четверте засідання «енергетичного Рамштайну», де представники 20 країн оголосили, що Україна отримає не менше 375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури. Ці кошти будуть виділені з Фонду підтримки енергетики України, проте, за словами міністра енергетики, для повноцінного відновлення української енергетики необхідно ще 650 млн євро. Крім того, Міністерство енергетики закликає міжнародних донорів активно підтримувати зусилля України у відновленні енергетичного сектору, особливо в умовах наближення зимового періоду.
Європейська правда, NV Бизнес, uatv.ua, Бабель, Економічна правда, Інтерфакс-Україна, LB.ua, Укрінформ, Суспільне | Новини, Hromadske