Атаки на енергетику призводять до знеструмлень у Києві та інших областях
Внаслідок нічних атак Росії на енергетичну інфраструктуру, частина Києва залишилася без світла, а загалом без електропостачання залишилися споживачі у семи областях, зокрема на Донеччині та Херсонщині. У Києві зафіксовані перебої у світлі, особливо у Дніпровському та Дарницькому районах. Представники ДТЕК повідомили, що очікується відновлення електропостачання до 16:00. Міненерго підкреслило, що з початку повномасштабного вторгнення Росії було завдано понад 6 тисяч ударів по енергетиці України. Ситуація залишається складною, енергетики закликають громадян ощадливо використовувати електроенергію.
РБК-Україна, Економічна правда, 24 Канал, Korrespondent.net, Радіо Свобода, Інтерфакс-Україна, Суспільне | Новини, Українські Національні Новини (УНН), nv.ua, kiev.informator.ua