Ескалація конфлікту в Ормузькій протоці: Іран та США обмінялися ударами
В Ормузькій протоці відбувається ескалація конфлікту між Іраном і США. Іран звинувачує США у порушенні мирної угоди, здійснивши атаку на торговельне судно, що призвело до відповідних ударів з боку американських військових. Після цих подій Іран атакував позиції армії США, заявляючи про удари у відповідь. Оман натякнув на можливість введення плати за прохід через протоку, що може ускладнити транзит нафти. Після атак на судна, ООН призупинила евакуацію моряків, а американські військові заявили про жорстку відповідь на агресію, підтверджуючи продовження військових дій в регіоні.
nv.ua, Радіо Свобода, Українська правда, Європейська правда, Укрінформ, LB.ua, Економічна правда, Суспільне | Новини, Інтерфакс-Україна, Слово і Діло