Уряд виділив 6,6 мільярда гривень на підвищення зарплат освітян та соціальних працівників
Кабінет Міністрів України розподілив 6,6 млрд грн для підвищення зарплат освітянам і соцпрацівникам в різних регіонах країни. Зокрема, міністр освіти Оксен Лісовий анонсував наступний етап підвищення вже восени. Відзначається, що українські вчителі, за результатами досліджень, отримують зарплату в десятки разів нижчу від середніх показників у ЄС, що викликає обурення серед населення. 98% українців вважають професію вчителя важливою, але переконані, що її недооцінюють. Багато людей підтримують підвищення зарплат до рівня 40-60 тисяч гривень.
24 Канал, Судово-юридична газета, Hromadske, Rubryka, LB.ua, Всеосвіта, Укрінформ, Інтерфакс-Україна, Освіта.UA, Профспілка працівників освіти і науки України