Latvijā gaidāms stiprs karstums, sinoptiķi izsludina oranžo brīdinājumu
Šajās dienās Latvijā gaidāms intensīvs karstums, ar temperatūru līdz pat +34 grādiem. Sinoptiķi izplatījuši oranžo brīdinājumu, aicinot iedzīvotājus rīkoties atbildīgi, gatavojot ventilatorus un peldkostīmus. Nedēļas nogalē prognozē tropiskas naktis un iespējamus pērkona negaisus. NMPD un VUGD uzsver, ka karstums var apdraudēt veselību un aicina cilvēkus būt piesardzīgiem, it īpaši pie ūdens.
nra, Apollo.lv, Jauns.lv, LSM, Diena, Inbox.lv, tv3.lv, Ogres novada pašvaldība, Valmieras novada pašvaldība, ReTV